Despre noi

Suntem o echipă dinamică și eficientă de ingineri specializați în servicii de proiectare și expertizare a construcțiilor civile, industriale și agricole. Furnizăm proiecte de înaltă calitate, optimizate din punct de vedere al costurilor, consumului de materiale și executiei. Căutăm în permanență să obținem cel mai bun rezultat pentru fiecare proiect pe care îl dezvoltăm. Oferim soluții eficiente de consolidare cu sprijinul experților tehnici colaboratori și apelăm de fiecare dată la verificatori MLPAT.

Cu o experiență de peste 10 ani în domeniu și căutând permanent soluții sustenabile și inovatoare, adaptate fiecărui client în parte, am reușit să avem o poziție respectabilă pe piața de proiectare și un portofoliu diversificat de proiecte.

Candidatul Ideal

  • Absolvent al Facultății de Construcții
  • Abilități excelente de comunicare pentru interacțiunea cu colegii și partenerii, negociere și organizare pe șantier
  • Cunoștințe tehnice solide în domeniul construcțiilor
  • Experiență în operarea computerului
  • Capacitate de a lucra cu precizie și de a respecta termenele limită
  • Disponibilitate pentru deplasări și program prelungit, în funcție de necesități

Experiența anterioară în domeniu este considerată un avantaj.

Descrierea jobului

  • Elaborarea, demararea și gestionarea programelor de execuție pentru proiecte de construcții
  • Supravegherea și coordonarea lucrărilor de construcție pentru a asigura respectarea standardelor de calitate
  • Colaborarea strânsă cu proiectanții, inginerii, specialiștii și companiile specializate pentru realizarea obiectivelor stabilite
  • Monitorizarea și verificarea costurilor pe durata proiectului
  • Dezvoltarea și analiza procedurilor și soluțiilor tehnice, precum și elaborarea programului de execuție
  • Coordonarea și gestionarea activităților desfășurate pe șantier
  • Verificarea calității lucrărilor efectuate
  • Redactarea documentelor și rapoartelor necesare, precum și administrarea documentației
  • Monitorizarea recepției produselor și serviciilor achiziționate și întocmirea documentației legale necesare punerii în funcțiune.

    Indiferent dacă aveți deja experiență sau sunteți la debutul carierei profesionale. La DC Structuri găsiți oportunități potrivite pentru fiecare.

    Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor